ZAUFAJ SPECJALISTOM W SWOJEJ DZIEDZINIE

DZIERŻAWA

Dzierżawa kopiarek

Firma Infofix specjalizuje się w dzierżawie kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie stosowane na całym świecie przez firmy i instytucje państwowe.

Rozliczanie KOSZT za KOPIĘ

Dzierżawa- umożliwia korzystanie z kopiarki/drukarki bez wkładu własnego. Klient otrzymuje urządzenie wysokiej jakości w zależności od potrzeb firm/instytucji i rozlicza się tylko za ilość wykonanych kopii. Koszt kopii zależy od modelu urządzenia i jest ustalany dla każdego klienta indywidualnie tak jak i warunki dzierżawy. Miesięczna opłata zawiera koszt dzierżawy kopiarki, materiały eksploatacyjne jak np. toner, bęben i inne części niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Opłata również gwarantuje nieodpłatne okresowe przeglądy techniczne i konserwacje urządzenia, ew. naprawy oraz dojazd serwisu do miejsca użytkowania urządzenia. Oferujemy korzystne rabaty przy stałej współpracy.

Zalety:

Jedynym wydatkiem użytkowania jest miesięczny czynsz.

Przez cały okres dzierżawy urządzenie pozostaje własnością naszej firmy i objęte jest bezpłatną i pełną opieką serwisową, a użytkownik nie ponosi żadnych kosztów związanych z jego eksploatacją.

Brak niespodzianek w postaci nagłego znacznego koszu naprawy w najmniej niespodziewanym momencie.

W większości przypadków dzierżawa okazuje się rozwiązaniem znacznie tańszym od zakupu nowego urządzenia i wzywania do każdej usterki serwisu.

Firma może zaoszczędzić nawet 70% kosztów ponoszonych na amortyzację i użytkowanie własnych urządzeń.

Opieka serwisowa nad wynajętym sprzętem obejmuje:

regularne przeglądy i konserwacje (co 2-3 miesiące w zależności od urządzenia)

szybką likwidację wszelkich usterek,

dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych potrzebnych użytkownikowi,

w wyjątkowych przypadkach firma zapewnia urządzenie zastępcze.

W celu ustalenie warunków dzierżawy prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Na Państwa życzenie możemy przeprowadzić bezpłatnie audyt.

Audyt

W przypadku gdy koszty wydruków, urządzeń i ich serwisowania jest wysoki, nasza firmo może dokonać bezpłatnego audytu. W tym celu za Państwa zgodą sprawdzamy i poddajemy analizie danych o ilości wydruków, ich rodzaju kosztach jakie Państwa firma ponosi na obsługę i serwisowanie urządzeń. Po takim przeglądzie możemy dopiero wskazać jak dużo może Państwa firma zyskać na dzierżawie urządzeń i zaproponować odpowiednie dla specyfiki pracy w Państwa firmie rozwiązania. Wszelkie opcje są dobierane indywidualnie po to by oferta była jak najbardziej dla Państwa opłacalna i znacznie obniżyła dotychczasowe wydatki. Z praktyki wiemy iż koszty związane z wydrukami, amortyzacją i obsługą urządzeń w przypadku dzierżawy mogą spaść nawet o 70%.